Worki termoizolacyjne, koperty termoizolacyjne


Nasze worki termoizolacyjne wykonujemy z dwóch rodzajów materiałów – folii bąbelkowej z warstwą metalizowaną oraz specjalnie opracowaną pianką o właściwościach termicznych.

Jak wykonane są nasze worki i koperty termoizolacyjne

Koperty izotermiczne z folii pęcherzykowej wykonane są z 4 warstw. 3 warstwy stanowi mocna folia bąbelkowa a czwarta to warstwa folii metalizowanej. Koperty metalizowane z pianki termicznej składają się z 3 warstw. Folia metalizowana laminowana jest do pianki termicznej. Trzecia warstwa to zazwyczaj płaska folia Ldpe lub włóknina polipropylenowa. Koperty metalizowane mogą być również obustronnie laminowane warstwą folii metalizowanej co dodatkowo wzmacnia ich użyteczność izolacyjną.Torby izolacyjne możemy wykonywać z dwóch technologiach zgrzewania – zgrzewania termicznego i zgrzewania ultradźwiękami. Zgrzewanie ultradźwiękami jest zdecydowanie bardziej estetyczne w wyglądzie a sam zgrzew jest mocniejszy. Dodatkowo oczywiście worki termiczne wykonujemy w różnych rozmiarach – zgodnie z życzeniem Klienta. Możemy również wykonywać koperty termoizolacyjne z klapką i taśmą do zamykania oraz z taśmą do zamykania wgrzaną w środku worka.

Aby nasze torby termiczne wyglądały jeszcze lepiej oraz były jeszcze bardziej funkcjonalne – możemy wykonywać je ze specjalną rączką do trzymania. Nadrukowany na życzenie kod kreskowy ułatwi dalszą dystrybucję samych toreb oraz logistykę zapakowanych w nie produktów.

Sprawdź też: