Charakterystyka kształtek z pianki PE

Kształtki z pianki PE idealnie spełniają zadanie zabezpieczania produktu przed uszkodzeniem w czasie transportu i magazynowania. Nasze produkty doskonale chronią towar przed wstrząsami i uderzeniami. Kształtki polietylenowe PE charakteryzują się dużą wytrzymałością i elastycznościa. Pianka PE jest odporna na wodę i warunki atmosferyczne, nie chłonie wilgoci i podlega recyklingowi.

Zastosowanie kształtek z pianki polietylenowej

Polietylen niesieciowany jest idealnym opakowaniem jednorazowym, dla klientów którzy potrzebują produktu wielokrotnego użytku, polecamy pianki sieciowane (XPE) które również znajdują się w naszej ofercie. Nasze opakowania znajduja swoje zastosowania w przemyśle meblarskim, medycznym , AGD, motoryzacyjnym i w transporcie. W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania antystatyczne (ESD), dedykowane specjalnie dla urządzeń i podzespołów elektronicznych. Na życzenie naszych klientów możemy zaprojektować i wykonać praktycznie każdy rodzaj kształtek. Dodatkowym atutem pianki PE jest stosunkowo niewielki ciężar jak również łatwość obróbki, co umożliwia dostosowanie produktów finalnych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Istnieje możliwość frezowania, laminowania - podklejania jedno lub obustronnego. Nowoczesny park maszyn i dział projektowy pozwala nam spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Mamy możliwość naniesienia każdej wielkości nadruku na naszych wyrobach. Produkowane przez nas kształtki cechuje wysoka jakość wykonania i atrakcyjna oferta cenowa. Realizujemy zarówno zamówienia seryjne jak również te w mniejszym wymiarze ilościowym.

Producent kształtek, formatek z pianki polietylenowej

Firma Santar jest producentem kształtek i formatek z pianki polietylenowej, które jak pisaliśmy wcześniej stanowią doskonałe zabezpieczenia Państwa produktów. Nasza technologia pozwala również na frezowanie pianki. Możemy wykonywać również kształtki z pianek technicznych. Kształtki te stanowią pakowania jednorazowe jeżeli jest taka potrzeba ale mogą być również (ze względu na swoją trwałość) wykorzystywane wielokrotnie jeśli mają Państwo możliwość ich zawracania. Istnieje również możliwość wykonania opakowań w wersji esd, czyli antystatycznych z pianki polietylenowej PE. Nie posiadamy na naszej stronie internetowej cennika, gdyż nie ograniczamy się do standardowych produktów. Zawsze staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dotyczy to wymiarów oraz specyficznych, niecodziennych opakowań dostosowanych pod konkretne produkty.


Sprawdź też: