Kształtki PE

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj kształtek. Na życzenie naszych klientów możemy także zaprojektować kształtki i opakowania dostosowane do zabezpieczenia i transportu konkretnego produktu.


Grzebienie i separatory

Grzebienie i separatory służą do bezpiecznego magazynowania i transportu wrażliwych detali. Dopasowany kształt powoduje doskonałą stabilizację produktu. Tego typu zabezpieczeń używa się przede wszystkim przy pakowaniu sprzętu elektronicznego i w przemyśle motoryzacyjnym.

Zobacz nasze produkty!


Profile z pianki PE

Profile ochronne z PE, doskonale nadają się do ochrony miejsc najbardziej narażonych na uszkodzenia, takich jak narożniki i krawędzie. Dzięki swojej elastyczności dobrze przylegają do produktu co powoduje że idealnie chronią pakowane produkty

Zobacz nasze produkty!


Kształtki z pianki PE

Kształtki PE idealnie spełniają zadanie zabezpieczania produktu przed uszkodzeniem w czasie transportu i magazynowania. W ofercie znajdują się również kształtki z dodatkiem antystatycznym, dedykowane specjalnie dla urządzeń i podzespołów elektronicznych.

Zobacz nasze produkty!


Wkłady piankowe do skrzyń transportowych

Wkłady produkuje się głównie z pianek EVA.
Pianki tego typu wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami, dlatego mogą być z powodzeniem stosowane w systemach opakowań transportowych wielokrotnego użytku.

Wysoka transparencja tych pianek zapewnia bardzo dobrą ekspozycję pakowanych produktów.

Zobacz nasze produkty!