Kształtki

Kształtki PE

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj kształtek. Na życzenie naszych klientów możemy także zaprojektować kształtki i opakowania dostosowane do zabezpieczenia i transportu konkretnego produktu.

Grzebienie i separatory

Grzebienie piankowe stosuje się w celu ochrony produktów szczególnie narażonych na zarysowania.
Wykonywane są głównie z pianek sieciowanych co daje lepszą ochronę produktu a także umożliwia wielokrotne wykorzystanie.

Kształtki z pianki PE

Kształtki PE idealnie spełniają zadanie zabezpieczania produktu przed uszkodzeniem w czasie transportu i magazynowania. W ofercie znajdują się również kształtki z dodatkiem antystatycznym, dedykowane specjalnie dla urządzeń i podzespołów elektronicznych.

Profile z pianki PE

Profile ochronne z PE doskonale nadają się do ochrony miejsc najbardziej narażonych na uszkodzenia, takich jak narożniki i krawędzie.

Wkłady do skrzyń transportowych

Wkłady produkuje się głównie z pianek EVA. Pianki tego typu wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami, dlatego mogą być z powodzeniem stosowane w systemachopakowań transportowych wielokrotnego użytku.

Wysoka transparencja tych pianek zapewnia bardzo dobrą ekspozycję pakowanych produktów.

Kształtki z kartonem

kształtki z kartonem stanowią jeszcze większą ochrone dla podatnych na uszkodzenia elementów. Połączenie pianek z kartonem idelnie sprawdza się w magazynowaniu i transporcie pakowanych produktów.