Worki z folii bąbelkowej

W zakresie produkcji toreb i kieszonek z folii bąbelkowej jesteśmy również mocno elastyczni i dostosowujemy się do Państwa potrzeb.

Produkowaliśmy już worki na bardzo małe przedmioty jak i również torby o bardzo dużych rozmiarach. Kieszonki z folii bąbelkowej służą do pakowania delikatnych artykułów na czas transportuale i wyrobów gotowych, które trafiają już do Klienta końcowego.

Rodzaje worków z folii bąbelkowej

Rodzajów folii bąbelkowej (inaczej zwanej pęcherzykową) jest dużo. Klienci często o tym nie wiedzą i pytają o torebki ze standardowej folii :) Tymczasem folia może być dwuwarstwowa i trzywarstwowa. Może mieć też różne gramatury. Niezależnie od tego na jaki rodzaj folii się zdecydujecie – my taki worek zrobimy :) Robimy kieszonki pęcherzykowe również z zakładką i taśmą klejącą umożliwiającą zamykanie.

Torebki z folii bąbelkowej

Torebki z foli pęcherzykowej odporne są na rozdarcia, a dzięki swym właściwościom nie tylko chronią pakowane produkty przed otarciem, zgnieceniem czy wilgocią; jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych.


Sprawdź też: